Cennik, czyli ile kosztuje?

Cena za 1 godzinę pracy studia: 120 zł

Planujesz kupić voucher – bon upominkowy? Więcej znajdziesz tutaj. Voucher można kupić zarówno dla kogoś, jak i da siebie.

 

Voucher można zakupić na nagranie coveru, nagranie piosenki rap lub na godziny pracy studia (np. nagranie własnej piosenki), poniżej znajdują się wyjaśnienia i przykłady.

 

NAGRANIE COVERU (czyli własnego wykonania czyjegoś utworu, tzw. karaoke): rozliczamy się “za piosenkę”, można wykupić już od 1 piosenki – patrz cennik poniżej.

NAGRANIE RAP: rozliczamy się godzinowo – nie ma stawki “za piosenkę”. Jednak z praktyki wynika, że nagranie, miks i mastering trwa około 1,5 – 2,5 h, a sesja i przygotowanie do nagrania opisane jest tutaj.

NAGRANIE PIOSENKI AUTORSKIEJ: rozliczamy się godzinowo, a z praktyki wynika, że nagranie, miks i mastering trwa około 1,5 – 3 h, sesja i przygotowanie się do nagrania jest opisane tutaj.

NAGRANIE INSTRUMENTU: rozliczamy się godzinowo.

MIKS I MASTERING z nadesłanych śladów – wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z ilością śladów i zakresem prac. Ceny zaczynają się od 100 zł (1 ślad wokalu i podkład). Przy większych zleceniach (miks/master całej płyty) można liczyć na rabaty.

 

CENNIK VOUCHERÓW (BONÓW) na nagranie – przykłady przydatne podczas wybierania wariantu zakupu vouchera:

VOUCHERY NA NAGRANIE COVERU – to wykonanie czyjejś piosenki (tak jak przy karaoke).

VOUCHER NA NAGRANIE 1 PIOSENKI (coveru) wraz z miksem i masteringiem (bez video)
Nagranie 1 piosenki bez video zwykle trwa około 1,5 godziny, w zależności od ilości poprawek i ewentualnych korekt intonacji. Po nagraniu dostaniesz plik mp3.
150 zł
VOUCHER NA NAGRANIE 1 PIOSENKI (coveru) z VIDEO wraz z miksem i masteringiem i montażem video z 2 kamer

Nagranie 1 piosenki z video zwykle trwa około 2 godziny, w zależności od ilości poprawek i ewentualnych korekt intonacji. Po nagraniu dostaniesz plik mp3 i mp4 – gotowy do wgrania do YouTuba

200 zł
VOUCHER NA NAGRANIE 2 PIOSENEK (coverów) z VIDEO wraz z miksem, masteringiem i montażem video z 2 kamer

Nagranie 2 piosenek z video zwykle trwa około 3 godziny, w zależności od ilości poprawek i ewentualnych korekt intonacji. Po nagraniu dostaniesz pliki mp3 i mp4 – gotowe do wgrania do YouTuba.

350 zł (najczęściej wybierana opcja)
VOUCHER NA NAGRANIE 3 PIOSENEK (coverów) z VIDEO wraz z miksem, masteringiem i montażem video z 2 kamer

Nagranie 3 piosenek z video zwykle trwa około 4 godziny, w zależności od ilości poprawek i ewentualnych korekt intonacji. Po nagraniu dostaniesz pliki mp3 i mp4 – gotowe do wgrania do YouTuba.

500 zł
VOUCHER NA NAGRANIE 4 PIOSENEK (coverów) z VIDEO  wraz z miksem, masteringiem i montażem video z 2 kamer

Nagranie 3 piosenek z video zwykle trwa około 5 godzin, w zależności od ilości poprawek i ewentualnych korekt intonacji. Po nagraniu dostaniesz pliki mp3 i mp4 – gotowe do wgrania do YouTuba.

630 zł
5 PIOSENEK (coverów) i więcej zapytaj o cenę przez formularz

VOUCHER NA NAGRANIE PIOSENKI RAP wraz z miksem i masteringiem

W przypadku nagrań rap, można zakupić zarówno voucher na 1 lub 2 piosenki jak i voucher na godziny pracy studia.

Powstawanie rapu wymaga większej ilości czasu, zarówno podczas nagrywania śladów, jak i miksu oraz masteringu. Zwykle czas nagrania jednej piosenki to 1,5-2,5 godziny. Jest to nagranie wraz z miksem i masteringiem. Więcej na temat nagrywania rapu można przeczytać tutaj.

1 PIOSENKA RAP 350 zł
2 PIOSENKI RAP 550 zł
GODZINY PRACY STUDIA  – można również zakupić voucher na czas pracy studia, wtedy nagrywający sam zdecyduje, jak wykorzysta otrzymaną ilość godzin. 120 zł x wybrana ilość godzin
1 MINITELEDYSK – nagranie miniteledysku z 4 ujęć kamer wraz z montażem i koloryzacją 200-250 zł/szt

VOUCHER NA GODZINY STUDIA – nagranie piosenki autorskiej (własnej), instrumentu oraz wtedy, gdy nie wiemy, co planuje wykonać osoba obdarowana.

Jeśli nie wiesz, co chce nagrać osoba obdarowywana, podaruj jej czas pracy studia – sama sobie zaplanuje ile nagra piosenek i kiedy wykorzysta te godziny. Będzie mogła również podzielić sobie godziny na kilka spotkań.

1 godzina 120 zł
2 godziny 240 zł
3 godziny 360 zł
4 godziny 480 zł
5 godzin i więcej zapytaj o cenę przez formularz

Jak zamówić voucher?

Przez formularz kontaktowy – napisz w nim, co Cię interesuje lub zapytaj o inne możliwości. W odpowiedzi otrzymasz dane do wykonania wpłaty.
Pracujemy nad możliwością zakupu on-line.

Jak wyglądają efekty?

Proszę przejrzeć playlistę – nagrania ze studia są ze stacjonarnej kamery.
 

CENNIK DIGITALIZACJI/ARCHIWIZACJI MATERIAŁÓW z nośników “retro”

(kaseta magnetofonowa, płyta winylowa, kaseta VHS, kaseta SVHS, płyta MiniDisc, taśma DAT, taśma ADAT)

wraz z oczyszczaniem i remasteringiem – zawsze wyceniamy indywidualnie, ceny zaczynają się od 1 zł za minutę zgranego materiału.